Skip to content Skip to footer

3 sposoby na wypalenie pracowników

Opublikowany przez: Workhuman

Po raz pierwszy w 2019 r. Światowa Organizacja Zdrowia obejmowała „zespół wypalenia” w międzynarodowej klasyfikacji chorób.
Podczas gdy wypalenie pracowników było znaczącym problemem zarówno dla pracodawców, jak i pracowników na długo przed uderzeniem Covid-19, odkąd pandemia rozpoczęła się, poziom stresu związany z pracą wzrósł o wysokość. Rzeczywiście, badanie Workhuman® z 3500 pracowników, przeprowadzonych w lipcu 2021 r., Wykazały, że 41% siły roboczej doświadczyło wypalenia w poprzednich miesiącach pandemii, z konsekwencjami ich zdrowia, dobrobytu i wydajności.
Oto trzy sposoby, w jakie liderzy HR mogą pomóc złagodzić presję i stworzyć prawdziwie ludzkie miejsce pracy, w którym pracownicy mogą być szczęśliwi, zdrowi i produktywni.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z Workhuman