Skip to content Skip to footer

Ebook Skift Report The State of Business Travel 2020

Opublikowany przez: TripActions

Ze wszystkich wyzwań wpływających na sektor podróży biznesowych, być może żadne nie są ważniejsze niż rosnące skupienie branży na stawianiu potrzeb podróżujących w interesach. Ale wiedza, że ​​to prawda, rodzi ważne pytanie: jakie trendy w podróży służbowej będą miały największy wpływ na zadowolenie pracowników w nadchodzącym roku?
Aby zrozumieć największe trendy w podróży służbowej w nadchodzącym roku, Skift nawiązał współpracę z trendem podróży służbowych w 2020 r., Przeprowadzając wywiady z przekrojami branży i liderów finansów, aby zrozumieć, w jaki sposób sektor jest gotowy ewoluować.
Koncentrując się na różnych tematach, 10 trendów przedstawionych w raporcie - dostępnych wyłącznie z Skift i Tripactions - obejmuje:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się TripActions kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. TripActions strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 64 strony

Więcej zasobów z TripActions