Skip to content Skip to footer

Cztery bariery dla analizy współpracy--w jaki sposób HR i finanse mogą je pokonać

Opublikowany przez: Oracle

Zarówno HR, jak i finanse wykorzystują analitykę do optymalizacji siły roboczej i zasobów swoich organizacji, a także zyskują przewagę konkurencyjną. Aby prawdziwa wartość analityki została odblokowana, HR i finanse nie mogą pozostać w swoich silosach. Muszą współpracować i łączyć dane i spostrzeżenia, aby podejmować świadome, skuteczne decyzje biznesowe.
Badanie wykazało, że większość organizacji wciąż zmaga się z różnicami kulturowymi i umiejętnościami, które uniemożliwiają HR i finanse w pełni współpracując z analizą. Oto cztery główne wyzwania i sposób ich przezwyciężenia.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 2 strony

Więcej zasobów z Oracle