Skip to content Skip to footer

Co oznacza sprawiedliwość skrzyżowań i dlaczego ma to znaczenie?

Opublikowany przez: Edge Empower

Technologia jest wszędzie, od sal zabaw po sali konferencyjne. Ale ludzie ludzie to ręce, serca i umysły organizacji. Każda osoba jest wyjątkowa i ma wyraźną tożsamość o określonych cechach. W rezultacie życie w miejscu pracy nie jest jednorodne, ale pięknie i bogato heterogeniczne. Z pewnością rzadko, jeśli w ogóle, binarny, gdzie można powiedzieć, że wybory są w jedną stronę lub bezpośrednią przeciwieństwo.
Wiele lat temu rozmowy zwykle obracały się wyłącznie wokół równości płci w miejscu pracy. Celem Edge Certified Foundation, tak jak obecnie, było uczynienie miejsc pracy bardziej równych płci. Ale czasy i perspektywy przeniosły się dalej i nie musimy już myśleć o miejscu pracy jako obsadzonym przez jednorodne grupy „mężczyzn” i jednorodnych grup „kobiet”, z którymi albo grupowali się pod każdym względem.
Pobierz ten artykuł, aby przeczytać więcej na temat tego, co oznacza sprawiedliwość skrzyżowań i dlaczego ma to znaczenie?

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Edge Empower kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Edge Empower strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z Edge Empower