Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny SAP SuccessFactors HCM Suite dla średnich firm

Opublikowany przez: SAP

Forrester Consulting przeprowadził całkowite badanie wpływu ekonomicznego w celu obiektywnego zbadania potencjalnego zwrotu z inwestycji średniej wielkości klienta, wdrażając SAP SuccessFactors HCM Solutions. Forrester stwierdził, że SAP SuccessFactors HCM Suite usprawnia globalne procesy HR i zapewnia silny zwrot i ROI w porównaniu z innymi implementacjami chmury korporacyjnej.
Jeśli jest to rodzaj inwestycji, której szukasz, przeczytaj pełne badanie Forrester, całkowity wpływ ekonomiczny SAP SuccessFactors HCM Suite dla średnich firm, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się SAP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. SAP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 22 strony

Więcej zasobów z SAP