Skip to content Skip to footer

Ponowne wyobrażenie sobie strategii siły roboczej

Opublikowany przez: Fujitsu

Mimo całego nieszczęścia, chaosu i niepewności stworzonej przez kryzys pandemiczny, wskazało nam również na drzwi możliwości. Wszelkiego rodzaju firmy wymyśliły, jak umożliwić swoim pracownikom zdalną pracę, a większość pracowników również stała się wyzwaniem, znajdując nowe sposoby na utrzymanie koncentracji i wydajności.
Niniejszy przewodnik zawiera również raport Forrester, „Przewodnik CEO po przyszłości pracy”, który zapewnia liderom biznesu pragmatyczną metodę oceny, aby pomóc w ustaleniu ich mocnych stron i słabości.
Korzystając z tego wglądu i kroków w tym przewodniku, możesz ustalić priorytety swoich inwestycji, aby ponownie wyobrazić sobie strategię siły roboczej i zbudować odporną i produktywną siłę roboczą.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 22 strony

Więcej zasobów z Fujitsu