Skip to content Skip to footer

Raport Oracle Cloud HCM Realizację

Opublikowany przez: Oracle

W ramach ciągłego zaangażowania Oracle w sukcesie naszych klientów dokonujemy inwestycji w programy takie jak realizacja wartości, które mają pomóc firmom w odblokowaniu pełnej potencjalnej wartości od ich inwestycji w chmurze.
Współpracujemy z naszymi klientami w celu identyfikacji, przechwytywania i analizy kluczowych korzyści osiągniętych z wdrażania i przyjęcia Oracle Cloud HCM. Odkryjesz kluczowe spostrzeżenia i krytyczne czynniki sukcesu dla udanych transformacji w chmurze, a także postrzeganie przez klientów atrybutów i możliwości HCM, które napędzają wartość.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z Oracle