Skip to content Skip to footer

Przyszły raport stanowy HR 2021: Wpływ sztucznej inteligencji na procesy talentów

Opublikowany przez: Eightfold

Ponieważ natura pracy wciąż ewoluuje, różni się również różnica talentów. Liderzy HR reagują na te wyzwania związane z zarządzaniem talentami, obejmując technologię, w szczególności AI, w celu proaktywnego planowania przyszłych potrzeb siły roboczej. Jest to kluczowy wgląd z naszej ankiety z marca 2021 r. 224 osób na poziomie menedżera w dużych firmach, z których większość pracuje w działach HR.
AI może pomóc HR przezwyciężyć wyzwania i osiągnąć kluczowe cele, a także poprawić systemy i procesy HR.
Ten przewodnik da ci wgląd w to, jak sztuczna inteligencja może wpłynąć na procesy talentów Twojej firmy, a także patrzeć na zarządzanie talentami w ciągu najbliższych pięciu lat.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Eightfold kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Eightfold strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 14 stron

Więcej zasobów z Eightfold