Skip to content Skip to footer

Prowadzenie prawdziwej zmiany zachowania

Opublikowany przez: Proofpoint

Rozpoczęcie nowego programu szkoleniowego może wydawać się zniechęcające. Utrzymanie takiego, który utrzymuje zaangażowanie użytkowników, zmienia ich zachowanie i zmniejsza ekspozycję organizacji na zagrożenia może być jeszcze większym wyzwaniem.
Ten przewodnik pokazuje, jak tworzyć i utrzymać wydajne i skuteczne programy edukacji bezpieczeństwa cybernetycznego, niezależnie od dojrzałości programu, dostawcy lub przeszkód, z którymi możesz się spotkać. Zapewnia kluczowe fakty, skuteczne strategie, cenne zasoby i praktyczne wskazówki dla liderów bezpieczeństwa na każdym etapie podróży świadomości bezpieczeństwa.
Oto tylko kilka pytań, które pomożemy odpowiedzieć:
Pobierz teraz kompletny przewodnik po budowaniu programu świadomości bezpieczeństwa, który działa.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie: ,

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 21 stron

Więcej zasobów z Proofpoint