Skip to content Skip to footer

Ponowne wyobrażenie sobie bezpieczeństwa e -mail

Opublikowany przez: Proofpoint

Ponad 90% cyberataków zaczyna się od wiadomości e -mail. Ale ponieważ organizacje nadal przenoszą swoje systemy na chmurę, cyberprzestępcy przesuwają swoją taktykę, łącząc ataki e -mail i chmury, aby skorzystać.
Oznacza to, że obrona oparta na obwodach nie jest już skuteczna. Atakerzy znają najłatwiejszą drogę do Twojej organizacji, są twoje osoby, a ich e -maile i konta w chmurze.
Czas przemyśleć, jak bronić się przed wektorem zagrożenia nr 1 - czas na strategię rozwiązania tych nowych rzeczywistości.
W naszym nowym e-książce, na ponownym wyobrażeniu bezpieczeństwa e-mail, nauczysz się:
Pobierz ten pouczający przewodnik, aby dowiedzieć się, jak bronić swojej firmy i danych z ochroną zagrożenia ProofPoint.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 7 stron

Więcej zasobów z Proofpoint