Skip to content Skip to footer

Redefiniowanie zapobiegania utracie danych

Opublikowany przez: Proofpoint

Dane się nie poruszają. Ludzie-niezależnie od tego, czy są zaniedbani, zagrożone lub złośliwe dane w bezpieczny i ryzykowny sposób. Starsze podejście do zapobiegania utratę danych (DLP), budowanie ścian wokół krytycznych danych, niepowodzenie w dzisiejszym zawsze powiązanym świecie. Ten e-book bada rosnące wyzwania związane z dzisiejszym szybko ewoluującym miejscem pracy i środowiska IT. Wyjaśnia, dlaczego tradycyjne podejścia do DLP nie są zgodne z zadaniem. I zapewnia mapę drogową dla DLP zbudowanej dla działania współczesnych organizacji.
Ten e-book wyjaśnia:
Pobierz e-book teraz, aby dowiedzieć się więcej o na nowo zdefiniowanym doświadczeniu DLP.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Proofpoint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Proofpoint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: eBook Długość: 16 stron

Więcej zasobów z Proofpoint