Skip to content Skip to footer

Podejście do góry, dlaczego firmy o wysokim wzrostie powinny przyjąć wewnętrzną mobilność w celu wspierania rekrutacji i retencji

Opublikowany przez: Workday

Umożliwiaj pracownikom i zwiększyć wzrost mobilności wewnętrznej.
Organizacje o wysokim wzroście, które chcą się rozwijać na całym świecie, zwiększyć zatrudnienie, wprowadzać nowe produkty i szybko wchodzą na nowe rynki, nie mogą sobie pozwolić na utratę najlepszych talentów.

Przeczytaj ten raport z Human Capital Institute (HCI) i Workday, aby dowiedzieć się, jak budować wewnętrzną strategię mobilności i przezwyciężyć wspólne blokady dróg oraz sposoby korzystania z nowych technologii w celu poprawy wewnętrznych działań mobilności.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workday kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workday strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 22 strony

Więcej zasobów z Workday