Skip to content Skip to footer

Jak budować bezpieczeństwo psychiczne

Opublikowany przez: Workhuman

Bezpieczeństwo psychiczne jest związane z kilkoma wskaźnikami dla każdego HR lub lidera biznesu. Ponad rok globalnej pandemii, jak się czują pracownicy i jaki wpływ mają te nastroje na bezpieczeństwo psychiczne w pracy? Niniejszy raport podsumowuje ustalenia z ankiety roboczej.
Postemia, istnieje rosnące obawy dotyczące kosztów utrzymania. Jaki wpływ mają te uczucia na bezpieczeństwo psychiczne w naszych organizacjach? Czy są możliwości poprawy?
Zespół badawczy Workhuman® IQ postanowił odpowiedzieć na te pytania i więcej w ankiecie przeprowadzonej przez ponad 2200 pełnoetatowych pracowników w Wielkiej Brytanii, Irlandii i Ameryce Północnej.
Pobierz ten raport, aby przeczytać ustalenia!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Workhuman