Skip to content Skip to footer

Znaczenie współpracy międzypokoleniowej

Opublikowany przez: Edge Empower

Płeć i wiek to dwie najczęściej stosowane cechy do identyfikacji osób, ponieważ są one uniwersalne i możliwe do śledzenia, niezależnie od kraju lub przemysłu.
Ale tak jak mówimy o zrozumieniu roli płci w pracy, musimy również rozważyć przecięcie wieku i płci, ponieważ żaden nie działa w izolacji i oba są istotne, gdy mówimy o współpracy w miejscu pracy.
Złożoność związana z wiekiem istnieje i jest ona wokół nas w miejscu pracy, w domu, w społeczeństwie i w organach decyzyjnych. Pobierz ten artykuł teraz, aby uzyskać informacje na temat znaczenia współpracy międzypokoleniowej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Edge Empower kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Edge Empower strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 4 strony

Więcej zasobów z Edge Empower