Skip to content Skip to footer

Dostosowanie transformacji siły roboczej do strategii biznesowej

Opublikowany przez: Fujitsu

Transformacja siły roboczej jest istotnym problemem dla wszystkich organizacji, potrzeba dostosowania osób z technologiami w celu uwolnienia potencjału obu. Fujitsu poprosił jednostkę wywiadu ekonomistycznego, aby dowiedział się, jak zbliżają się do tego imperatywu i czego możemy się nauczyć z ich doświadczenia.
Rezultatem jest fascynujący, dogłębny raport, który pokazuje, że większość organizacji jest na dobrej drodze do dostarczania transformacji siły roboczej. Istnieją jednak krytyczne problemy, które należy rozwiązać: od kosztów do złożoności do potrzeby przywództwa z góry. Wniosek jest jasny: transformacja siły roboczej zapewnia lepszą wydajność strategiczną. To jest konieczne przeczytanie.
Pobierz teraz raport z badań Economist IU.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Fujitsu kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Fujitsu strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 33 strony

Więcej zasobów z Fujitsu