Skip to content Skip to footer

2020 Stan uznania

Opublikowany przez: Achievers

Benchmarking i najlepsze praktyki dla programów uznania.
Podczas gdy większość organizacji ma przynajmniej jakąś formę rozpoznawania, często trudno jest uzyskać widoczność różnych rodzajów programów, ich skuteczności i ich działania. Organizacje coraz częściej uznają, że uznanie jest kluczowym narzędziem do prowadzenia zaangażowania, zaangażowania i budowania zespołu. Badania pokazują, że może to być również kluczowy czynnik sterujący w zmniejszeniu obrotu i poprawy morale. Fakt, że coraz więcej organizacji przyjmuje to naukowe rozwiązanie każdego roku, jest wyraźnym sygnałem, że przywódcy HR rozumieją wartość i wpływ rozpoznawania.
Pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Achievers kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Achievers strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 19 stron

Więcej zasobów z Achievers