Skip to content Skip to footer

Kultura rozpoznawania MVP doświadczenia pracowników

Opublikowany przez: Achievers

Ludzie pracują lepiej, gdy są rozpoznawani za swój czas i wysiłek. W raporcie Bersin z 2016 r. Stwierdzono, że dyrektorzy generalni i liderzy HR uważają, że tworzenie lepszej kultury dla swoich pracowników, z regularnymi, częstymi informacjami zwrotnymi i uznaniem, musi być najwyższym priorytetem, jeśli ich organizacje chcą ogólnie doświadczyć lepszych wyników biznesowych.
Przyjęcie programu rozpoznawania jest sprawdzoną metodą dla organizacji do przeniesienia igły w zakresie zaangażowania pracowników i uzyskania dostosowania się do podstawowych wartości i pożądanych zachowań. Dzięki odpowiednim narzędziom pomiarowym mogą zacząć oceniać poziom zaangażowania w swojej firmie, gdy idzie naprzód i odpowiednio dostosowują się.
Pobierz teraz!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Achievers kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Achievers strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Achievers