Skip to content Skip to footer

43+ punkty kontaktowe w finansach i HR

Opublikowany przez: Oracle

Istnieje nieskończona liczba połączeń między funkcjami finansowymi i HR. Pomyśl o tym: za każdym razem, gdy pracownik rachunki za godzinę na kliencie podróżuje do pracy, przypisuje się nowy plan mobilny lub kupuje nowy laptop, transakcje muszą być rejestrowane zarówno w systemach HR, jak i systemach finansowych.
Finanse i HR muszą nie tylko ściślej współpracować na liniach biznesowych- muszą dzielić technologię i wspólne ramy w chmurze. W przeciwnym razie zespoły zostaną pogrążone w pracy ręcznej, integrując się lub nawet ponowne wprowadzanie danych z systemów HR do finansów iz powrotem.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Oracle