Skip to content Skip to footer

Zapewnienie siły roboczej skutecznego doświadczenia cyfrowego, w dowolnym miejscu, w dowolnym miejscu

Opublikowany przez: ServiceNow

Dzisiejsi pracownicy oczekują doświadczenia pracownika rywalizującego z cyfrowymi interakcjami, które są powszechne w ich życiu osobistym. Priorytetem jest doświadczenie zawodowe, firmy mogą skorzystać z korzyści i innowacji, które wynikają z szczęśliwej i bardziej zaangażowanej siły roboczej. Deloitte szybko wprowadza innowacje dzięki ServiceNow, aby ustalić priorytet cyfrowego miejsca pracy, które usprawnia interakcje i zapewnia pracownikom płynne wrażenia.
Optymalizujemy wyniki biznesowe, wykorzystując ServiceNow jako kompleksową platformę cyfrowego przepływu pracy. Nie tylko wdrażamy ServiceNow, aby zautomatyzować Twoje obecne procesy - ponownie wyobrażamy to, jak wykonana jest praca, dostarczając materialne ulepszenia przychodów i redukcji kosztów, jednocześnie optymalizując doświadczenie pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 3 strony

Więcej zasobów z ServiceNow