Skip to content Skip to footer

Oracle Modern Best Practice - zaproponowany

Opublikowany przez: Oracle

Dlaczego powstanie wiele nowych miejsc pracy, niektóre stare miejsca pracy staną się nieistotne, ale każda praca zmieni się na poziomie zadania.
Widzimy najlepsze praktyki i procesy biznesowe ewoluują w całej firmie, od finansów po łańcuch dostaw po HR i obsługę klienta. Jest to napędzane nowymi wymaganiami przez osoby tworzące gospodarkę doświadczenia, niezależnie od tego, czy są to pracownicy, czy konsumenci. I jaka różnica pięć lat w Oracle Modern Best Practice dokonała od początku pierwszej wersji Oracle Modern Best Practice.
Ewolucja procesów biznesowych rozpoczęła rewolucję. Gdy zbieżność chmury, mobilnej, analityki, społecznościowych, dużych zbiorów danych i Internetu rzeczy (IoT) spotyka się z podłączonymi i skalowalnymi aplikacjami w chmurze, które wykorzystują sztuczną inteligencję/uczenie maszynowe (AI/ML), Blockchain oraz rozszerzona i/lub wirtualna rzeczywistość (AR/VR), wszystkie stają się głównym nurtem.
Oracle bada to w najnowszej Oracle Modern Best Practice - zaproponowana, pobierz teraz, aby dowiedzieć się więcej!

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Oracle kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Oracle strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 41 stron

Więcej zasobów z Oracle