Skip to content Skip to footer

Pięć najlepszych strategii dla lepszego cyfrowego wdrażania

Opublikowany przez: Webonboarding

Pracownicy jest kluczową fazą procesu zatrudniania. To powinno rozpocząć moment, w którym rola została zaoferowana aż do pierwszego dnia w roli. To wtedy powstają pierwsze wrażenia, które pomogą ukształtować przyszłe relacje między pracodawcą a pracownikiem. A jednak jest to jeden z niewielu obszarów administracji biznesowej, które są nadal obsługiwane za pośrednictwem procesów ręcznych i papierowych.
To tradycyjne podejście do wdrażania oznacza, że ​​zespoły HR muszą opublikować wszystkie podstawowe dokumenty i obsługiwać komunikację z mieszanką e -maili, listów i połączeń telefonicznych. Jest to przestarzałe podejście, które może zająć tygodnie - zapewnienie frustrującego i żmudnego wrażenia na pokładzie dla nowych startujących.
Ten przewodnik bada, w jaki sposób można najlepiej wykorzystać cyfrowe podejście do wdrażania, aby zmaksymalizować zalety

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Webonboarding kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Webonboarding strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 11 stron

Więcej zasobów z Webonboarding