Skip to content Skip to footer

Budowanie zrównoważonego rozwoju w nowoczesnym krajobrazie biznesowym

Opublikowany przez: DocuSign

Nowoczesny krajobraz biznesowy wymaga nowego skupienia się na obowiązkach klimatycznych.
2020 i 2021 zostaną zapamiętane jako okres, w którym organizacje światowe dokonały dramatycznych zmian operacyjnych z szybką prędkością. Firmy dokonały szybkich dostosowań w celu ustalenia priorytetów bezpieczeństwa pracowników i dostosowywanych codziennych operacji biznesowych do nowych zdalnych sposobów pracy.
Podczas gdy zmiany były wstrząsające w wielu przypadkach, niektóre z nowych sposobów pracy były zaległymi aktualizacjami, które prawdopodobnie staną się powszechne w operacjach postpandemicznych.
W tym eBooku zbadamy nowoczesny krajobraz biznesowy i sposób, w jaki odpowiedzialne firmy podejmują działania w celu zwiększenia wydajności biznesowej w erze cyfrowej i zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się DocuSign kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. DocuSign strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 9 stron

Więcej zasobów z DocuSign