Skip to content Skip to footer

Katalizator zdrowszej orkiestracji zarządzania szczepionkami Covid-19

Opublikowany przez: ServiceNow

Po miesiącach i miesiącach zamknięć i kwarantine mamy teraz możliwość podjęcia kroków w kierunku zdrowszego jutra. Wreszcie szczepionki są gotowe i wszyscy też musimy być.
Rządy, organizacje opieki zdrowotnej, apteki i inne potrzebują pomocy w uzyskaniu szczepionek do odbiorców. Udane dystrybucja, administracja i monitorowanie szczepionek są niezbędne, nie tylko dla zdrowia i bezpieczeństwa, ale także dla przyszłego dobrobytu każdego kraju.
ServiceNow może pomóc w organizacji zarządzania szczepionkami, łącząc przepływy pracy od dystrybucji do administracji do monitorowania. ServiceNow jest zaangażowany w pomoc w zarządzaniu unikalnymi, rozwijającymi się wyzwaniami przedstawionymi przez pandemię. Nasze cyfrowe przepływy pracy upraszczają złożoność, dzięki czemu możesz skupić się na tym, co najważniejsze.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ServiceNow kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ServiceNow strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

powiązane kategorie:

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z ServiceNow