Skip to content Skip to footer

Menedżerowie prowadzą różnorodność, włączenie i przynależność

Opublikowany przez: Glint

Ten przewodnik ma na celu pomóc w rozmowach zespołowych koncentrowanych na różnorodności, włączeniu i przynależności-kluczowym elemencie zaangażowania pracowników. Celem przewodnika jest pomoc w stworzeniu nie tylko bezpiecznej przestrzeni, ale także odważnej przestrzeni dla członków zespołu, aby podzielić się swoimi doświadczeniami.
Oprócz poniższych podpowiedzi rozmowy istnieje szereg bezpłatnych zasobów poświęconych poprawie różnorodności, włączenia i przynależności do pracy. Niezależnie od tego, kto jest w twoim zespole, rozmowy te są ważne dla wspierania poczucia włączenia i przynależności dla wszystkich pracowników.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Glint kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Glint strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: eGuide Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Glint