Skip to content Skip to footer

Uśmiechy detaliczne i marszczenie brwi odblokowujące potencjał przychodów za pomocą analizy danych

Opublikowany przez: UKG

Dla detalistów korzystanie z analizy danych w celu dostosowania zasobów pracy z popytem klientów może znacząco wpłynąć na przychody ze sprzedaży i rentowność.

Narzędzia analityczne szybko przeszły z dziedziny cruncherów numerów back-office do menedżerów operacji detalicznych na pierwszej linii. W szybkim, złożonym świecie nowoczesnego wielokanałowego handlu detalicznego narzędzia analityczne mogą dostarczyć obiektywne dowody wymagane do szybkiego i dokładnego podejmowania decyzji dotyczących poprawy operacyjnej. Szybko i łatwe przekształcając ogromne ilości nieconałowych surowych danych w wizualizacje, menedżerowie mogą podjąć działania wymagane w celu rozwiązania problemów i ciągłego doskonalenia.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się UKG kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. UKG strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 12 stron

Więcej zasobów z UKG