Skip to content Skip to footer

Całkowity wpływ ekonomiczny SAP SuccessFactors HCM Suite

Opublikowany przez: SAP

Przyjęcie nowego rozwiązania HCM wiąże się z ryzykiem, więc musisz szukać pozytywnych kosztów skorygowanych o ryzyko, korzyści i ROI, aby zbudować przekonujący uzasadnienie biznesowe i mieć zaufanie do inwestycji. Właśnie to dostarcza SAP SuccessFactors HCM Suite - i zostało zweryfikowane przez ostatnie badanie całkowitego wpływu ekonomicznego ze strony Forrester Consulting.
Forrester stwierdził, że SAP SuccessFactors HCM Suite usprawnia globalne procesy HR i zapewnia silny zwrot i ROI w porównaniu z innymi implementacjami chmury korporacyjnej.
Jeśli jest to rodzaj inwestycji, której szukasz, przeczytaj pełne badanie Forrester, całkowity wpływ ekonomiczny SAP SuccessFactors HCM Suite, aby dowiedzieć się więcej.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się SAP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. SAP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 23 strony

Więcej zasobów z SAP