Skip to content Skip to footer

Niezbędny przewodnik po zatrudnieniu w tempie w 2022 roku

Opublikowany przez: Talentful

Według ostatnich badań McKinsey prawie 50% pracowników, którzy są obecnie w pracy, planuje odejść w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Nazwane „wielką rezygnacją”, najnowsze dane podkreślają rosnący trend: jest to rynek kandydata, a więcej pracowników opuszcza swoją pracę niż kiedykolwiek wcześniej.
Niezależnie od tego, czy Twoja firma chce szybko się skalować, czy ma nieuchronną potrzebę, niezbędna jest wiedza o tym, jak się masz, i planowanie, jak zmniejszyć zakłócenia w zespole pozyskiwania talentów.
Pobierz przewodnik Talentful, aby odkryć niektóre z najskuteczniejszych sposobów osiągnięcia celów zatrudniania bez uszczerbku dla kultury firmy, kandydatów lub jakości zatrudnienia.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Talentful kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Talentful strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 13 stron

Więcej zasobów z Talentful