Skip to content Skip to footer

Przewodnik po dojrzałości płacowej Twojej firmy

Opublikowany przez: ADP

W zmieniającym kształcie Wakue of Covid-19, firmy na całym świecie odnawiają wysiłki na rzecz poprawy wydajności operacyjnej i obniżania kosztów, przewidując różnicę, jaką te działania mogą wprowadzić w zakresie ich długoterminowych wyników biznesowych.
Pandemia narażona na utrzymanie problemów strukturalnych w płace, ujawniając nagląca potrzeba ewolucji funkcji od nieprzewidywalnej i reaktywnej na oparte na danych i strategiczne.
Problemy te wydają się zintensyfikować, ponieważ firmy napotykają trudności w rekrutacji specjalistów od wynagrodzeń z wystarczającą wiedzą strategiczną, techniczną i analityczną.
Pobierz ten raport Covers:

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 6 stron

Więcej zasobów z ADP