Skip to content Skip to footer

Planowanie zasobów odgórnych Skalowalna metoda priorytetów i finansowania inicjatyw w całym przedsiębiorstwie

Opublikowany przez: Sopheon

Dostęp do solidnych danych portfolio z przyszłości jest podstawą skutecznego zarządzania portfelem CPG. Jednak w wielu firmach CPG często nie ma wiarygodnych procesów do regularnego zapasów swoich projektów, a co najważniejsze, wymagań zasobów tych inicjatyw. Bez jasnego poglądu i zrozumienia wymagań dotyczących zasobów nie można zobaczyć, kiedy i gdzie popyt przekracza zdolność, znaną jako „linia wodna zasobów”.
W przypadku braku dokładnych, terminowych danych zasobów firmy nie mogą pewnie ustalić priorytetów ani podejmować trudnych decyzji niezbędnych do zapewnienia sukcesu nowych inwestycji produktu o wysokiej wartości.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Sopheon kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Sopheon strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 8 stron

Więcej zasobów z Sopheon