Skip to content Skip to footer

Stan uznania w Europie Zachodniej

Opublikowany przez: Workhuman

Na całym świecie organizacje stoją w obliczu monumentalnego momentu przejścia w świecie pracy, który z pewnością ma trwały wpływ. Natura i kontekst pracy zmienia się nie tylko, ale także zmieniają się potrzeby pracowników.
Tylko jeden na czterech pracowników zdecydowanie zgadza się, że czują się związani z kulturą firmy, a tylko około jedna na trzy zdecydowanie zgadza się, że należą do ich organizacji.
Aby zbudować odpowiednią siłę roboczą na przyszłość i wykorzystać swoje możliwości, przywódcy muszą przyjąć podejście skoncentrowane na człowieku do budowania doświadczenia pracowników i marki pracodawców. Zaczyna się od wykazania pracownikom, że są cenione przez rozpoznanie ich wkładu.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się Workhuman kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. Workhuman strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 10 stron

Więcej zasobów z Workhuman