Skip to content Skip to footer

Kultura w miejscu pracy i dobre samopoczucie pracowników 2020

Opublikowany przez: ADP

Jak tworzysz świetną kulturę w miejscu pracy?
Zdobycie tego, którego chcesz, potrzeba pracy. Ale nawet jeśli nie zainwestujesz niczego w tworzenie jednego, kultura powstanie naturalnie. Te kultury organiczne mogą stać się pozytywne. Często jednak są szkodliwe dla biznesu. Musisz tylko spojrzeć na mnóstwo najnowszych nagłówków prasowych, aby uzyskać przykłady kultur biznesowych.
Z studiów odkryliśmy, że stworzenie fantastycznej kultury sprowadza się do trzech podstawowych rzeczy:
Ten przewodnik zagłębi się w każdy z tych tematów, pytając i sondując każdy z nich oraz rzucając wyzwanie pomyśleniu kultury w inny sposób. Rezultatem jest stworzenie miejsca pracy, które ma znaczenie dla każdego pracownika tak samo, jak dla osób na szczycie.

Czytaj więcej

Wysyłając ten formularz zgadzasz się ADP kontakt z tobą e-maile marketingowe lub telefonicznie. Możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie. ADP strony internetowe i komunikacji podlegają ich Informacji o ochronie prywatności.

Zamawiając ten zasób, wyrażasz zgodę na nasze warunki użytkowania. Wszystkie dane są chroniony przez nasz Informacja o ochronie prywatności. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, wyślij e-mail dataprotection@techpublishhub.com

digital route logo
język: ENG
Typ: Whitepaper Długość: 15 stron

Więcej zasobów z ADP